Новинка 2021

СКАЙ – двомісне диван-ліжко унікального дизайну. Оснащений зручним механізмом трансформації «Викатний + Дельфін», що дозволяє перетворити компактний диван на просторе ліжко, а м'яке узголів'я, яке залишається на місці, дозволить відчути максимальний комфорт під час сну або за переглядом улюбленого фільму. Дана модель оснащена не габаритними підлокітниками, що дозволяє зекономити місце у приміщенні без шкоди спального місця.

Новинка 2021Диван КЕЛВИН прямой выкатной

КЕЛВІН - двомісний диван-ліжко унікального дизайну. Оснащений зручним механізмом трансформації «Викатний +Дельфін», що дозволяє перетворити компактний диван на просторе ліжко, а м'яке підголів'я доповнюють м'які подушки, які надійно прикріплені до задньої стінки, що дає ще більше дозволить відчути максимальний комфорт під час сну або за переглядом улюбленого фільму.

 

Новинка 2021Диван БРУКЛИН прямой выкатной

Бруклін – двомісний диван-ліжко унікального дизайну. Оснащений зручним механізмом трансформації «Дельфін+», що дозволяє перетворити компактний диван на просторе ліжко, а м'яке узголів'я, яке залишається на місці, дозволить відчути максимальний комфорт під час сну або за переглядом улюбленого фільму.

 

Новинка 2021Диван ФЕЛИКС прямой выкатной

Фелікс – двомісний диван-ліжко унікального дизайну. Оснащений зручним механізмом трансформації «Дельфін+», що дозволяє перетворити компактний диван на просторе ліжко, а м'яке узголів'я, яке залишається на місці, дозволить відчути максимальний комфорт під час сну або за переглядом улюбленого фільму. А м'які підлокітники, оснащені м'якою основою, додадуть додатковий комфорт, мають ніші всередині.

 

Новинка 2021Диван СИДНЕЙ прямой выкатной

Сідней – двомісний диван-ліжко унікального дизайну. Оснащений зручним механізмом трансформації «Дельфін+», що дозволяє перетворити компактний диван на просторе ліжко, а м'яке узголів'я, яке залишається на місці, дозволить відчути максимальний комфорт під час сну або за переглядом улюбленого фільму. Ця модель дивана чудово впишеться в негабаритні приміщення та дозволить комфортно відпочити, коли це буде потрібно.

Новинка 2021Диван ДЖЕРСИ прямой выкатной

Джерсі - це легкий та елегантний диван, м'який та комфортний. У ньому немає нічого зайвого та химерного – прості форми та універсальний дизайн. Можливість змінити розмір спального місця з 80 до 180см., легко виглядає в інтер'єрі, робить диван універсальним як для дитячої кімнати, так і для вітальні.

Гарний та ергономічний диван із зручним спальним місцем. Варіювати спальне місце не змінюючи дизайн. Має місткий ящик для білизни.

Гарний та ергономічний диван із зручним спальним місцем. Варіювати спальне місце не змінюючи дизайн. Має місткий ящик для білизни.

Стильний диван сучасний. Доповнить будь-який дизайн Вашої кімнати. Оснащений сучасним викоченим механізмом розкладки. Великі та зручні ніші у підлокітниках. Має великий вибір спального місця від односпального повноцінного ліжка до двоспального ліжка.

Вдалий варіант для молоді, викочений механізм трансформації дозволить створити повноцінне ліжко без перепадів спального місця, а спальний наматрасний чохол у тканині "стрейч" подарує вам неймовірний комфорт та ніжність.

Універсальний та стильний диван доповнений хвилястими накладками на боковинках у стилі турецького міста, подарує особливе тепло за чашкою гарячого чаю та теплого пледу.

Диван-Ліжко Сіті - це зручний компактний диван для невеликих кімнат. Додаткова м'яка спинка відокремлює спальне місце дивану від стіни. Два маленькі бортики як боковини роблять диван більш комфортним уві сні. Незважаючи на свої компактні розміри, він має простору нішу для білизни.

Facebook
YouTube
Instagram